O nás

Společnost DŘEVO TRUST, a. s. není na trhu žádným nováčkem, navazujeme na dlouholetou činnost našich předchůdců, kteří prodávali stejné či podobné zboží na identických prodejních místech. V letošním roce proto můžeme oslavit dvacet let své existence.

V našich 25 prodejnách si přijdou na své nejen truhláři, stolaři, řemeslníci, ale také kutilové. Nabízíme velmi široký sortiment, který zahrnuje především plošný materiál, nábytkové a stavební kování, nábytková dvířka, kuchyňský program, chemii, stavebně-truhlářské výrobky, stroje a nástroje a spoustu dalšího. Zkrátka veškerý sortiment, který souvisí s výrobou nábytku, či doplňky do interiéru. Mezi naše přední dodavatele patří tuzemští i zahraniční výrobci, kteří zaručují kvalitu dodaného materiálu.

Veškeré aktivity společnosti DŘEVO TRUST, a. s. jsou orientovány na spokojenost zákazníka. Díky neustálým technologickým změnám a trendům na trhu průběžně inovujeme a rozšiřujeme náš sortiment a poprodejní služby. Průběžně školený personál na našich prodejnách vám podá veškeré informace k danému sortimentu, zprostředkuje naformátování, zařídí dovoz zboží na předem domluvené stanoviště a zařídí také další služby, které souvisejí s opracováním materiálu a jeho montáží. V případě zájmu vám zprostředkuje montáž dveří a zárubní, či pokládku podlah. Jste-li náš registrovaný zákazník, můžete si nákup zboží usnadnit prostřednictvím internetového obchodu.

Potřebujete materiál pro váš projekt? Vyzkoušejte náš DT shop! DT SHOP

Shop je dostupný pouze pro registrované klienty

Chcete pokračovat?