Služby

Kromě širokého spektra produktů poskytujeme také spoustu doplňkových služeb. Tyto služby mají jediný úkol, usnadnit práci našim zákazníkům. Některé služby provádíme sami, jiné zajišťujeme u smluvních partnerů. Jelikož nejsou všechny pobočky schopny zajistit veškeré jmenované služby, prosím informujte se na vaší pobočce o dostupnosti konkrétní služby.


DT SERVIS

Na našich prodejnách vám nabízíme komplexní služby, které zahrnují pokládku podlah včetně přípravy podkladu, montáž zárubní a dveří, řezání parapetů na míru, impregnaci zakoupeného řeziva a další.


DT EXPRESS

V rámci služby DT Express vám zajistíme dopravu vybraného sortimentu k vám domů či přímo na dílnu. Zboží ze sortimentu kování a chemie vám doručíme do 24 hodin od objednávky (v pracovní dny).


DT NÁŘEZ

Komplexní internetová aplikace, která je určená všem stolařům, truhlářům, výrobcům nábytku, ale i šikovným kutilům. Aplikace umí vytvořit nářezový plán, spočítat spotřebu materiálu, cenu ořezání, olepení a spoustu dalšího.


DT KUCHYŇ NA ZKOUŠKU

Nevíte jak na novou kuchyň? U nás si jednoduše vyzkoušíte, zda je kuchyň dle vašeho návrhu dobře uspořádaná a jak na sebe budou jednotlivé práce v kuchyni navazovat. S naším odborníkem si můžete projít možná řešení a stávající návrh upravit.


DT EXPO

Každoročně pro vás pořádáme dny otevřených dveří s názvem DT EXPO, které se konají na našich prodejnách v Ostravě, Olomouci, Hradci Králové a Plzni. Více než 30 dodavatelů vám na akcích představí novinky ve svém sortimentu, a to včetně praktických ukázek využití jednotlivých produktů.


DT BULLETIN

Produktový průvodce pro všechny truhláře, stolaře a domácí kutily, plný aktuálních trendů, novinek, rad a tipů. Bulletin pro vás spolu s našimi dodavateli připravujeme čtyřikrát ročně, a vždy se jej snažíme naplnit sezónními novinkami, které pro vás budou aktuální.


Potřebujete materiál pro váš projekt? Vyzkoušejte náš DT shop! DT SHOP

Shop je dostupný pouze pro registrované klienty

Chcete pokračovat?